BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano blogas

Vėl

genialus ● 2012-03-06

Nusprendžiau vėl pradėti rašyti blogą, bent artimiausiu metu stengsiuosi tai daryti ir neapsileisti. Supratau, kad turiu ką pasakyti ir parodyti. Tik to nedarydavau ir galvodavau, kad neturiu kur. Bet visgi turiu.

Tikiuosi šis pavasarinis entuziazmas manęs greitai neapleis;)

Ir tikiuosi blogas.lt netrukdys man to daryti su savo “Techniniais nesklandumais”. Mano gyvenime tų “nesklandumų” ir taip pakankamai.

.

.

.

Pavasaris. Visgi.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : "Vėl"

1 | Marissa

2012-06-09 ● 04:38

Net nežinau, ką ir kaip pakomentuoti. Paskaitai prisadėjus galvoje dar pilnėjo sąrašas, pavadinimu va čia tai paklausiu, va čia tai bus! , bet laikui bėgant (maždaug ties terminu genoma sic) šitas sąrašas buvo palaidotas po begalinių susitvardymo pastangų klodais. Labai gailiuosi, kad nesusitvardžiau su ta lotynų kalba, kurios nei velnio nemoku daugiau sentencijų, ir tikriausiai vis tiek kokią linksnio klaidą padariau.Man iš abiejų pusių sėdėjo studentiško amžiaus merginos, viena konspektavo, kita atidžiai klausė. Šiaip panašu, kad vyraujanti nuotaika auditorijoje buvo pritarimas, susižavėjimas sąmojinga įžvalga ir pasitenkinimas bendru sarmatizmo tonu. Aš tuo tarpu pasiekiau naujas, niekad nepatirtas emocijas (arba bent jau nuėjau senųjų emocijų nemintais takais tolyn). Visgi, gyvai yra gyvai, ir kompiuterio ekrane jis visad buvo daugiau juokingas nei frustruojantis.Tikėjausi pabūti klausimų atsakymų sesijoje norėjau pažiūrėti, kokia gi tikroji klausytojų grupės statistika. BET! Pirmas klausimas lektoriui buvo ar jums žinoma, kad mes esame atvykėliai iš kitų planetų? ir tai buvo tai, aš turėjau išeiti.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | genialus

2012-06-11 ● 19:00

Labai įdomu, tik nesuprantu, kuo tai susiję su mano įrašu..?!

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą